Cosmic Game Music Show

Planetarium - Śląski Park Nauki łaczy siły z Filharmonią Śląską i już dziś zaprasza na wyjątkowy muzyczny show połączony ze specjalnymi wizualizacjami na 23-metrowym ekranie sferycznym.

W ramach Game Music Fest - interdyscyplinarnego festiwalu poświęconego tematyce muzyki w grach wideo wystąpi Tomasz Pauszek - kompozytor, wykonawca, producent muzyczny i
dyrygent, związany ze sceną muzyki elektronicznej i instrumentalnej. Tworzy muzykę do programów telewizyjnych, bibliotek muzycznych oraz do gier. Jest autorem autorskich płyt, oscylujących brzmieniowo wokół szeroko pojętej elektroniki, chilloutu i muzyki filmowej. Przez cały okres kariery aktywnie koncertuje, traktując każdy występ jako osobny, niezależny, osobiście wymyślony i wyreżyserowany projekt, naszpikowany laserami, światłami oraz najnowszymi multimediami!

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa „Aliaż sztuki i technologii” przygotowana przez studentów z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Śląskiego.

Koncert Tomasza Pauszka jest pierwszym z wydarzeń Game Music Fest. Więcej o wydarzeniach przeczytają Państwo na stronie https://filharmonia-slaska.eu/game-music-fest/

tomasz_pauszek.jpg (full)

Najbliższe terminy

W najbliższym czasie nie posiadamy terminów na wydarzenie "Cosmic Game Music Show" dostępnych w sprzedaży internetowej.