Walentynki na Rockowo

Walentynki na Rockowo

Tradycyjna kolacja ze świecami? Kolejna romantyczna komedia? Dla wszystkich planujących Walentynki mamy chyba ciekawszą propozycję.

We wtorek, 14 lutego, w Planetarium Śląskim odbędą się „Walentynki na rockowo”. W tym roku planujemy aż dwa specjalne pokazy: o 16:00 i 17:30. Angielskie słowo „rock” czyli „skała” pojawia się w tytule nieprzypadkowo. Prowadzący ten specjalny seans opowiedzą bowiem o kosmicznych kamieniach, które zderzając się z ziemską atmosferą zamieniają się w „spadające gwiazdy”. Skąd się biorą i czy mogą nam zagrażać?  

Nie zabraknie także romantycznej muzyki i klasycznych rockowych przebojów, które zwykły towarzyszyć zakochanym. To jedyny w swoim rodzaju seans, który można zobaczyć u nas tylko w jeden dzień w roku.  

Osoby, które nabędą bilety w kasie bądź on-line, otrzymają 20 procent zniżki na kawę i ciasto w "Bistro Pod Gwiazdami" znajdującym się w głównym holu Planetarium – Śląskiego Parku Nauki.  

Choć przy wyborze Drugiej Połówki pośpiech nie jest wskazany, w wypadku naszego pokazu nie należy zwlekać, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia pod gwiazdami!

Najbliższe terminy

W najbliższym czasie nie posiadamy terminów na wydarzenie "Walentynki na Rockowo" dostępnych w sprzedaży internetowej.