Wystawy

gwiezdny_pyl2.jpg 

 

Radosław Jan Wrotny - "Gwiezdny Pył"

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej wystawy prac malarskich w Starym Holu Planetarium. Przez kilka najbliższych miesięcy będą mogli zobaczyć Państwo zbiór dzieł zatytułowany "Gwiezdny Pył".

Autorem prac jest Radosław Wrotny, artysta pochodzący z Przemyśla, choć mocno związany ze Śląskiem. O swoich pracach mówi - "Malując pragnę wyrazić siebie i swój zachwyt nad Wszechświatem, a także skierować Wasz wzrok na piękno Kosmosu, którego w codziennym zgiełku nie dostrzegamy."

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia prac wystawionych w Starym Holu. Przypominamy także, że w Planetarium - Śląskim Parku Nauki kierujemy się hasłem "Przez sztukę i naukę do gwiazd". Sztuka jest dla nas bardzo ważna i chcemy ją promować, dlatego gorąco namawiamy artystów sztuk wizualnych do podzielenia się z mieszkańcami Śląska swoją twórczością poprzez wystawienie prac w naszych przestrzeniach.

Jeśli i Państwo chcą podzielić się swoją twórczością z odwiedzającymi Planetarium - Śląski Park Nauki, prosimy o kontakt na adres: promocja@planetarium.edu.pl.

 

rj_wrotny_bio.jpg

 

 

 

Aktualnie nie posiadamy w naszej ofercie wystaw czasowych