Cosmicon - Śląski Festiwal Fantastyki

Cosmicon - Śląski Festiwal Fantastyki

Już po raz drugi mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników szeroko pojętej fantastyki na Śląski Festiwal Fantastyki – Cosmicon!

Tegoroczny Cosmicon odbędzie się w sobotę, 25 maja 2024 r. pod hasłem „Przeszłość bramą do przyszłości".

Planetarium – Śląski Park Nauki to nie tylko doskonałe miejsce do obserwacji gwiazd i planet, ale także idealne otoczenie dla naszego fantastycznego wydarzenia! Po remoncie stało się ono jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów na świecie, a jego futurystyczna architektura przywodzi na myśl scenografię rodem z science fiction.

W dniu imprezy cały Śląski Park Nauki zamieni się w centralny punkt dla wszystkich fanów szeroko pojętej fantastyki! Tego dnia odbędą specjalne prelekcje, pokazy i wystawy. Nie zabraknie także wystawców oferujących niezwykłe produkty i dzieła związane z naszą ulubioną tematyką.

Podczas Cosmiconu spotkacie również postaci z wielu fantastycznych światów, usłyszycie dużo dobrej muzyki i poczujecie niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Śląskim Festiwalu Fantastyki, który będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich miłośników fantastyki!

Więcej szczegółów już wkrótce!


 

Śląski Festiwal Fantastyki Cosmicon
Termin: 25.05.2024, start: 12:00
Bilety: wydarzenie bezpłatne
 

Oficjalna strona wydarzenia: https://cosmicon.pl/

Jeśli masz jakiekolwiek pomysły na współpracę, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy otwarci na najdziwniejsze idee. Prosimy o kontakt przez e-mail na adres: cosmicon@planetarium.edu.pl

Najbliższe terminy

W najbliższym czasie nie posiadamy terminów na wydarzenie "Cosmicon - Śląski Festiwal Fantastyki" dostępnych w sprzedaży internetowej.