Koncert braci Steczek -

Koncert braci Steczek - "Viking Goddesses"

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko - koncert zespołu braci Steczek pt. "Viking Goddesses". Będzie to muzyczna podróż inspirowaną boginiami z mitologii nordyckiej, ilustrowana specjalną wizualizacją przy użyciu najnowszej technologii zainstalowanej w Śląskim Planetarium, wyświetlaną na 23-metrowym ekranie sferycznym. W sposób bardzo plastyczny i filmowy przeniesie słuchacza w nieodgadniony świat wikingów, ukazując piękno i tajemniczość skandynawskiej przestrzeni.
 
 
Dwaj charyzmatyczni bracia - Paweł i Piotr łącząc jazz, film music, world music wypracowali swój artystyczny i oryginalny styl. Przedstawią Państwu muzyczną opowieść o sobie, o kobietach i ich życiu, o uczuciu, pasji i pięknie otaczającego świata. Wrażliwość, wirtuozeria i bogate instrumentarium podkreślają wyjątkowość tego duetu.
 
Piękne autorskie kompozycje i błyskotliwe improwizacje wprowadzają słuchacza w ich oryginalny świat dźwięków. Jako nieliczni, na scenie wykorzystują: skrzypce, instrument klawiszowy, akordeon, duduk, zurna, fujara, shakuhachi, ney, ukulele, instrumenty perkusyjne... Wszystkie utwory inspirowane są kobietami-boginiami z mitologii nordyckiej i w sposób bardzo plastyczny opowiadają o nich, przenosząc słuchacza w świat nieodgadnionych skandynawskich przestrzeni.

Najbliższe terminy

W najbliższym czasie nie posiadamy terminów na wydarzenie "Koncert braci Steczek - "Viking Goddesses"" dostępnych w sprzedaży internetowej.